bhkmjnn
bhkmjnn
bhkmjnn
bhkmjnn
bhkmjnn
avatar :-)

* ZDE * klikni když se chceš spřátelit *

avatar :-)

SEM klikni když máš na srdci reklamu ;-)

avatar :-)

Objednej si dess zde

Kniha-Magické holky z města-Str 1

14. února 2011 v 15:05 | Katka824 |  Moje vymyšlená knížka

Kapitola 1 Všechno to začalo ve škole!
Město ve kterém tyto 2 dívky bydlely Je Ostrava . Jedna znich se jmenovala Diana a druhá Peggy obě žily normálně a nevěděly o svých nadpřirozených schopnostech než se potkaly řeknu vám jejich příběh :
"Ach jo už zase písemka " řekla si v duchu Diana když jim učitelka z vlastivědy řekla že bude příští hodinu písemka. Zrovna v tů chvíli přišel někdo do třídy s novou holkou co tam bude natupovat " Á Á vy už jste přišli " řekla učitelka a hned pokračovala " Tak děti přivítejte Peggy je tady poprvé a doufám že se ji tu bude líbit " dodala s úsměvem " Peggy běž si sednout vedle Diany tam je volný místo " .Peggy si sedla a řekla Dianě do ucha " Promin ale nemohla bys Dian mě tu seznámit ? " Dian na to " Jo ale až o přestávce ted by se uča zlobila ! " řekla a Peggy se rozchechtala ale nebylo to slyšet . O přestávce ji to všechno ukázala a pak ji řekla Peggy " Budeš se mnou nej prosím já jsem tu poprvé a prostě se neumím seznamovat s děckama " A šla přímo po schodech " No jo stejnak mi odjela na gymnázium kámoška no nej " Řekla .A šla za ní . Potom obě vyšli do prvního patra a Peggy se zeptala " Půjdeš dneska ven ? " " no jo já nevím ttka dneska je doma a on mi to možná nedovolí " Řekla smutně " Ale víš co máš skype ? Nebo facebook ? " Dodala " No jo mám skype aji facebook , dám ti to ve třídě jo ? " řekla Peggy " Jo tak ve třídě " řekla Diana a šly obě do třídy .
 


Komentáře

1 elishka99 elishka99 | Web | 14. února 2011 v 15:45 | Reagovat

hezký příběh - líbí se mi. Jo a ještě jednou díky, že jsi moje SB. Tvůj blog zbožňuju. Mám u sebe na blogu i takový malý článek o tvém blogu a adresu na tvůj blog, jestli ti to teda nevadí..fakt se mi tvůj blog líbí.

2 Katka824 Katka824 | Web | 14. února 2011 v 15:56 | Reagovat

[1]: Já jsem si ho četla díky ! A ten příběh ještě pokračuje Ale musím ho ještě domyslet :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama